Blog

Blog na portálu SUPERNOTY.CZ

Kulturní léto: Letošní Prague Kemp Letňany spojí síly s Hudebním divadlem Karlín

25.05.2021

Po úspěšné loňské premiéře se na výstaviště PVA EXPO PRAHA také letos vrátí unikátní kulturní akce Prague Kemp Letňany. Fanouškům nabídne nejen sérii hudebních „minifestivalů“, ale díky spojení s Hudebním divadlem Karlín také muzikály a představení z repertoáru této legendární pražské scény. Na jaké hvězdy se v Letňanech můžete v červenci a v srpnu těšit? Druhý Prague Kemp Letňany představí zbrusu novou strukturu, kdy si budou moci hudební fanoušci zvolit ze série minifestivalů. Ve vybraný den se uskuteční vždy tři hvězdné koncerty, šanci dostanou i noví nadějní umělci. Každý z minifestivalů nabídne odlišný žánr, kdy si hudbu svého srdce najde v Letňanech opravdu každý. Multifunkční areál výstaviště poskytne zázemí nejen pro koncertní vystoupení, ale nabídne také pohodlné sezení pro muzikálová a divadelní představení. V rámci hudebního programu se mohou návštěvníci těšit například na vystoupení Dana Bárty & Illustratosphere, kapel Vltava, Rybičky 48, Pekař, Visací zámek, Slza, Sebastian, Vanua 2 nebo Petra Čtvrtníčka a jeho skupinu Buzerant. Hvězdný program z Karlína Velkou novinkou letňanského kulturního léta bude také propojení programu s Hudebním divadlem Karlín, kde vystoupí mnoho hvězd české scény. Představí se například Lucie Bílá, Iva Pazderková, Světlana Nálepková, Václav Vydra, Václav Noid Bárta, Jan Révai a další. V rámci letní scény se uskuteční také slavnostní premiéra muzikálu Rebelové (1. července 2021), který bude k vidění během celého léta. Střídat jej bude největší hit divadla, muzikál Sestra v akci. Užít si v PVA EXPO PRAHA budou moci diváci také třeba muzikál Carmen. Díky mobilitě a stávajícímu zázemí výstaviště bude možné veškerý plánovaný program přizpůsobit nejen vrtochům počasí, ale především aktuálním nařízením české vlády v souvislosti s koronavirovou pandemií. Organizátoři zrealizují veškerá nutná opatření, aby byla zajištěna maximální bezpečnost a pohodlí návštěvníků i vystupujících. Jsme hrdí, že i my jakožto SuperNoty, se můžeme tohoto projektu zúčastnit. Více o kulturním létě najdete na www.praguekemp.cz.

SuperNoty v nové grafice

14.10.2019

Ve dnech 12-14.10.2019 náš web SuperNoty přecházel na novou grafiku. Doufáme, že bude pro zákazníky nejen atraktivnější, ale hlavně přehlednější díky dílčím úpravám textu, barev, zobrazení a podobně. Pokud máte dojem, že se vám na vašem pc nezobrazuje web v pořádku, napište nám. Udělali jsme ale vše proto, aby se to našich zákazníků nijak nedotklo, ale protože je internetocých prohlížečů opravdu hodně, může nějakou dobnu potvrat, než se nový vzhled všude obnoví. Pěkný den, vaše SuperNoty.cz


Supernoty se přestěhovaly

28.01.2019

Máme za sebou velké stěhování naší redakce Supernot. Jak jste možná zaznamenali v našich kontaktech, změnili jsme provozní adresu (sídlo firmy zůstává stejné) a nyní nás najdete na Chlumčanského 5, 180 00 Praha 8 v BBC budově u Bulovky.